Полезно
+0 up   -0 up

почитания за добрия ми е: Собственик на ПИ възстановен по чл 18ж от ЗСПЗЗ в жилищен комплекс без

Моите почитания за добрия сайт! Въпроса ми е: Собственик съм на ПИ,възстановен по чл.18ж от ЗСПЗЗ в жилищен комплекс,без приложена регулация с общи части с общината. Общината иска да прекратим съсобственотта ,чрез прилагане на чл.16 от ЗУТ като собственика изготви ПУП за имота.Градът има ОУП.Въпроса ми е защо собственика? Върху имота има временен обект с търговска дейност по чл. 56 от ЗУТ и одобрено КЗР от бившия архитект на града.Поздрави!
Име:
E-mail: Моля оставете телефон или e-mail за връзка.
Телефон:
Заглавие /
Ключови думи:
Въпрос /
Коментар:
Оставащи символи: 1200
Ако е нужно посочете населеното място, за което се отнася запитваването:
Отговорете на въпроса:  
Радваме се, че намирате сайта на полезен. Грубо казано общината Ви кара да изготвите ПУП-а, защото така е по-лесно за нея.
 
    	    	
 
© ГеоИмот ЕООД www.geoimot.com Политика за конфиденциалност  
.